Kerem Hasanoğlu IPA

IPA Tarihi

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 yılında kurulmuş bir kasılmatur. Poz, pediatri uzmanlarının global çapta çocuk esenlığı ve hastalıkları konularında işbirliği yapmasını lakinçlamaktadır. IPA, çocuk esenlığının gelişmesine ve çocukların esenlıklı bir dirim sürdüklerini teşvik kılmak ciğerin çdüzenışır. Poz, çocuk esenlığı konularında eksperlik, ilmî etüt ve yetişek alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının küresel çapta işbirliği yapmasına teşvik etmektedir. Poz, çocuk hakları ve esenlıklı bir dirim ciğerin mukteza olan ortamların yaratılması konularında çdüzenışmalar yapmaktadır. Kebir başarıya imza atan iki Türk Moruk – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu periyot Kafakanlığını, Cömertlik Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Aracısızörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk esenlığı ve hastalıkları konularında global işbirliği içre olmasını lakinçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların esenlıklı bir dirim sürdüklerini teşvik kılmak ve çocuk esenlığının gelişmesine katkıda bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının eksperlik, ilmî etüt ve yetişek alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve küresel çapta işbirliği yapmasına teşvik kılmak ciğerin çdüzenışır. Poz, çocuk esenlığı konularındaki ilmî gelişmeleri ve çocuk hastalıklarının tedavisi konularını takip fiyat. Bu bilgileri cihan çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, esenlıklı bir dirim ciğerin mukteza olan ortamların yaratılması konularında da çdüzenışmalar yapmaktadır. Son dönemin en önemli konularından mülteci çocuklar konusunu Cömertlik Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada büyük alkış toplamıştır. Sonuç olarak Poz, çocukların esenlıklı ve adil bir dirim ciğerin mukteza olan fiziki, romanesk ve toplumsal ortamların yaratılmasını teşvik fiyat ve bu konulara ilişikli politika belgeleri hazırlar.
IPA, cihan çapındaki pediatri uzmanlarının işbirliği yapmasını ve çocuk esenlığı konularındaki son ilmî gelişmeleri takip etmelerini teşvik fiyat. Cihan çapında çocukların esenlıklı ve adil bir dirim sürmelerini teşvik etmeyi lakinçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri düzındaki uzmanların ve açıklıkştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk esenlığı ve hastalıkları konularında bilgelik paylaşmasını teşvik fiyat. Poz, pediatri uzmanlarının çocuk esenlığı konularındaki son ilmî gelişmeleri takip etmelerine ve bu bilgileri uygulamaya devirtürmelerine yardımcı olabilir.
IPA aynı zamanda çocuk esenlığı konularında global bir rey birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk hastalıklarının tedavisi konularındaki en düzgün uygulamaları belirler. Poz, çocuk esenlığı konularında yetişek veren programlar hazırlar. Bu programları cihan çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı Poz, farklı Uluslararası Kurumlar ile işbirliği yaparak çocukların gelecekleri ciğerin çdüzenışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Cömertlik Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak Birleşmiş Milel seviyesinde temameler yaparak çocukların elan düzgün bir istikbal içre yaşamaları ciğerin projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve esenlıklı bir dirim ciğerin mukteza olan ortamlar konularında çdüzenışır. Poz, çocukların esenlıklı olarak yaşayacakları fiziki, romanesk ve toplumsal ortamların yaratılmasını teşvik fiyat. Bu konulara ilişikli politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının cihan çapında işbirliği yapmasına ve çocuk esenlığı konularındaki son ilmî gelişmeleri takip etmelerine imkân teşhisyan bir kasılmatur.