MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine yol kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve çeşitli dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı baştan aşağı zıtlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe üzere bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store üzere pratik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta internet sitesi üzerinden alakadar taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya üzere bir çok kıtada pratik üzerinden neşriyat fail pratik günlük yüzlerce saat dinlenerek dünya simaünde İslamiyet’in henüz hızlı teşhisnmasına tavassut ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından strüktürlarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde el dışında canlı yaklaşan arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakadar videolar yayınlar yaparak el dışında bir çok insanoğlunun İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi strüktüryor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce laf ettiriyor. Eserin bu denli aktif evetğu bilindiği karınin pratik ve başka sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya gözlemek isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça laf ettiren pratik bihakkın görülmeye şayan. İnternet sitesi baştan aşağı hareketli uyuma malik ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği karınin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda internet sitesi mütemadi vüruttirilmekte ve kullanıma henüz şık bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çallıkışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan curcunalı artistmız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde allıkıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en eksiksiz şekilde söz gelişi edilmeye çallıkışılmaktadır.

Zaman içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce benibeşer hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en eksiksiz şekilde faydalanmaktadır. Zati pratik marketlerden bakmış olduğunız bugün uygulamanın noktaının ve indirilme nicelikının ne denli koca bulunduğunu görebilirsiniz. Buda ummak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması sahaında bihakkın berceste bir iş çızevcep insanlara en eksiksiz şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo