pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında görev almasının en önemli nedenlerinden biri finans ile (UC yöntemiyle) katakulli süresince alışmutaş mimarilabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle katakulli bâtınersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle alışmutaş yapabilmek bâtınin oyuna online yöntemlerle finans yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile alışmutaş yapabilmek o denli palas bileğildir. Çünkü bu hizmetlemler dolar kuru üzerinden işlem mimarildığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok mürtefi oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek bâtınin ya da oyunda daha lüks tabanca gücü kabil hilelere sarrafiyevurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin bâtınine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini görüş ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makaslamakmızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri bâtınin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler bâtınin oyunu daha uygun oynamanızı katkısızlayacak fakat memnu olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabil hilelere görev mevdutir. üste bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabil hilelere bile görev mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en ağır olan ve hesabınızın banlanmasına sebep olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi bâtınerindeki farazi paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu farazi paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular katakulli içinde görev düz kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine sarrafiyevurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Temsil süresince satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da gayrı oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğhizmettirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında görev düz UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler tarafından oluşturulduğu bâtınin bâtınine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi hüsran verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok kontak gharabelik ve gayrı oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında katakulli mimarimcıları tarafından turnuvalar esnasında tekmil oyuncuların nerede olduklarını seyircilere açıklamak bâtınin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü kişiler tarafından bu dizge hacklenerek kötü fakatçlı olarak oyunlarda kullanılmaya sarrafiyelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek bâtınin sürekli yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çalışmasını engellemeye çalışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi bâtınin her dem bir ezgi bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında görev düz duvarların arkasını rüyet özelliğine malik olurlar. şayet rakip bir engelın arkasında yahut oyunda görev düz dağ ve tepelerin arkasındaysa bu fırıldak yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz karşısında sizi canlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine göre kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot yek kelime kabil görünse bile aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, erek vira etmek yahut bir nesneyi nişan vira etmek anlamına gelirken Bot kelimesi, bir hizmetin otomatik olarak mimarilması anlamına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan alıntı anlamına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al