Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza ruzuşeb giriş yaratıcı ve kovuşturulma eden biriyseniz, örneğin 2 güneş önce bakmış olduğunuzda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın elden çkızılındığını tespit etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çkızılındı demeden önce son bir muayene bile arkadaş, kardeş evet da hesabı kovuşturulma eden yakınlarımızdan muayene sağlamaktır. Samimi başüstüneğunuz kişilere kovuşturulma etmiş olduğu kişgelecek gözden geçirmesini, anormal bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat ekseri kullanıcı adınızı bileğkonutirmektedir, saldırganların sizin hesabınız yürekin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çkızılışın.
Instagram Hesabı Kesinlikle Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çkızılındı ise bunun esaslıca sebepleri şunlardır:

E-mail adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz naylon e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sanki Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran naylon maillerdir. Dikkatli bakıldığında web adres kısmının instagram.com evet da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde mahal düzlük linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çkızılınabilir.
Kovuşturulmaçi arttırmak yürekin kullanılan web siteleri evet da hareketli uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar ekseri Instagram bağlanaksı istediği yürekin şifrenizi kızılırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Sosyal mühendislik. Bu yöntemde bir şahıs şifrenizi çkazanmak yürekin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çkızılınan bir müşterimize sataşkan “DM” ile ulaşıp, kovuşturulmaçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun yürekin bile şifresini almıştı. Sosyal mühendislik, bir kişçok farklı metotlarla ikna etme yöntemidir. Saldırganlar kişgelecek “hesabın tehlikede” “kovuşturulmaçini arttıralım” kabilinden sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çkızılınan Instagram Hesabı Kesinlikle Sonuç Alınır?
Instagram hesabı çkızılınan evet da hacklenen zevat yürekin ne efsus ki çok aşkın muamele bulunmuyor. Instagram tarafından bu konuda çok aşkın destek sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çkızılındı” diyerek haddizatında sair kişilerin hesabını çalmaya çkızılışan kişilerin olması.

1.Erkân: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama bağlanaksı almaya çkızılışın. Eğer şifre sıfırlama bağlanaksı gelirse derhal şifreyi bileğkonutirin ve takkadak arkası sıra “kayıtlı e-posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini sağlayıp hesabı güvene alın.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deneme ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Erkân: Instagram hesabınız çkızılındığında e-posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram adisyon şifreniz bileğkonutiğinde veya kullanıcı adınız bileğkonutiğinde e-posta hesabınıza başkalık bildirimi kızılırsınız. Instagram hesabını çdüzlük saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı esasen bileğkonutirirler. Instagram tarafından geldiğine emin başüstüneğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğkonutirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğkonutiren sen bileğilsen, hesabını güvene kızıl” evet da gâh “bileğkonuikliği sonuç kızıl” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında karşınıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslkaloriız lakin ekseri saldırganlar e-posta adresini bileğkonutirdiği yürekin sizde bu görüntülük çıkmaz ve düver olarak “asayiş kodu kızıl” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?