ucbasaktarim.com: En Ucuz Tarım Makinaları

Üçbaşak Ekincilik, ziraat makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Dal Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri ciğerin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine şayan olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Iyi cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde besin üretimi, giyecek ve tahaffuz âlemını esenlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanlar ilkel ziraat halletmeye başladı fakat günümüzde toplumun yalnızca çok önemsiz bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını huzurlayacak tarımsal üretimle cenkmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna imkan teşhismaktadır. Türkiye, ziraat ve ziraat makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan istek ve ziraat kesimünün gitgide çeşitlenmesi, ziraat makinelerine olan ihtiyacın da artmasına münasebet olmuşdolaşma. Teknoloji ile yanında vüruten ziraat makineleri, ziraat aletleri, otomatik ve yardımcı ziraat makineleri kabil ekipmanlar ziraat sanayisini canlandırarak temellilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana gereğince farklılıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Hatta yalnızca ziraat kesimü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile gitgide artmaktadır.

Üçbaşak Ekincilik , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve faziletli üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en dobra hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çallıkışanı ile dinamik ve müşküllü adam deposuna iye olan Üçbaşak Ekincilik, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık makine üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ulanmış fehamet sağlayan Üçbaşak Ekincilik; dolu Ar-Ge çallıkışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını sürekli yükseltmektedir. Daim gelişim ve sıfır suç üretim sistemi, Üçbaşak Ekincilik ürünlerinin hem dar süresince hem bile dar haricinde güvenilerek kullanılmasının başlıca nedenidir. Üçbaşak Ekincilik, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde demıtlamıştır.

Üçbaşak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin şayan ve kararlı bir şekilde dağıtımını esenlar.
Gübreyi yerinde ve güzel bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile abes kemre kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve bereketli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları yardımıyla toprak üzerinde elan az efor sarf ederek çok elan esenlıklı muamele yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın abes olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası yardımıyla çok elan esenlıklı kalır ve toprağınızdan elan bir tomar kâr ve göveri elde etmenize yardımcı olabilir.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması ciğerin kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan bereketli bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en muhteşem ihtiyaçları olan azık maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı esenlarken hem bile bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayan gübrelerin kullanımı konusunda çok önemli ve nazarıitibar edilmesi gereken bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan bereketli skorlar elde edebilirsiniz.

Üçbaşak Ekincilik olarak bir öteki ürünümüz olan Traktör Dal Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine haiz olmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi yeryüzü seviyesinden haiz olmak ve muntazır bir damperli kamyona evet da yalınlık bir trap haksına unutmak ciğerin geniş olarak kullanılır. Dal yükleyici ile yanında bir malzemeyi yere itmeden haiz olmak mümkündür. Dal yükleyiciler çoklukla istiflenmiş olan bir malzemeyi yeryüzü seviyesinden haiz olmak ciğerin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap haksı kabil alanlara unutmak ciğerin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan kayırıcı yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çırefikalabilir bir bentlantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğaksiyontirilebilir ve birşu denli cetşmanla da çokletilebilir. Temel üstelikşenler çoklukla hidrolik üstelikşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çallıkıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da devinim ettirilir. Teleskopik hamallara gereğince nispeten ceninisakıt maliyetleri ve çok yönlülükleri bile kayırıcı yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör kayırıcı yükleyiciler ciğerin tercih edilebilecek birşu denli üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın gurur gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem hediye hem bile kalite olarak avantaj esenlayabilir.
Üreticilerden satın bazı üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden Üçbaşak Ekincilik’ın kayırıcı yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek malumat sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri olta bitkilerinin tahsil ve balyalama aksiyonlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu mimarilması aksiyonlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçbaşak Ekincilik olarak Ot Icma Tırmıkları da ziraat makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Ağızotu muhtelit makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi esnasında iş hamuleünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında nazarıitibar etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine nazarıitibar edilmediği dönem efsaneviın sütü ve etinden randıman allıkınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk adım olarak beslengi esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken bütün gıdaları uslu seferde alabilir ve elan dobra beslenebilir. Ağızotu karmanın mimarilması efsaneviın tüketmesi gereken bütün gıdaları bir araya getirerek elan dobra beslenmesine böylelikle elan bir tomar randıman almanızı esenlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile yanında Ağızotu Karma Makinaları da Üçbaşak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçbaşak Ekincilik olarak darulama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile evetğu kabil en üst kırat kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (Standart) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi mimarisı verimli ve bereketli bir tarımsal üretim ciğerin muhteşem avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ziraatı ciğerin önemli bir köprü aksiyonlevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan dobra durumlara gelmesi ciğerin tarımsal ihracat noktasında Üçbaşak Ekincilik olarak bütün çallıkışanlamış olurımızın ulamasıyla yanında
Üçbaşak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ile birlikte daha fazlası için: https://ucbasaktarim.com/